Jsme tým, který se dlouhodobě zabývá městským inženýrstvím (Smart City, eGovernment, facility management: provoz a údržba, správa nemovitostí, provoz osvětlení, údržba komunikací nebo mobiliáře), municipalitami a také IT technologiemi. Proto jsme se rozhodli pro vytvoření uživatelsky pohodlné a jednoduše ovladatelné webové aplikace, kde všechny tyto možnosti budete mít k dispozici. A mnohem více. Věříme v jednoduchost, smysluplnost a účelnost. Jsme tým urbido.

Co děláme?

Webovou aplikaci zaměřenou na každodenní činnosti obcí, jako je například komunikace s občany nebo efektivní správa veškerého majetku. Vytvořili jsme jednoduchou a uživatelsky přívětivou aplikaci urbido, která vám - obcím - může ušetřit mnoho starostí, práce a času.

Proč to děláme?

Víme o činnostech, které musíte pro chod vaší obce denně zvládat a naše aplikace vám s nimi může pomoci. Při správě a správném chodu obce je důležité vědět o spoustě informacích, datech, kontaktech a činnostech. Právě proto vznikla aplikace, která vám může tyto činnosti usnadnit a pomoci dělat efektivněji.

Proč používat URBIDO?

Jsme jedinečnou aplikací na trhu, která vznikla obcím přímo na míru. Mnoho hodin konzultací s vašimi kolegy z obecních úřadů a znalost facility managementu nám pomohly vytvořit jedinečný a uživatelsky snadno ovladatelný nástroj, který vám může pomoci v každodenní činnosti při samosprávě a chodu obce.

Smysl, který v tom vidíme?

Věříme, že když chce člověk něco dělat dobře, měl by hledat možnosti Jak. Setkali jsme se s mnoha obcemi a řešili s nimi jejich problémy. Urbido je koncept dlouhodobé spolupráce s obcemi na základě poznatků a zkušeností, který jim přináší vhodnou alternativu mnoha různých softwarů v jednom řešení a pomáhá šetřit čas i starosti tam, kde být nemusí.

Michal Faltejsek

Vizionář projektu
Zkušenosti:
působení v IT4Innovations,
doktorand katedry Městského inženýrství se zaměřením na FM a Smart Cities,
ocenění FM Awards 2016: Smart Cities – chytrá správa města s využitím metody BIM.
Vzdělání:
Absolvent Fakulty stavební VŠB-TUO (městské inženýrství, facility management).

Tomáš Krempaský

IT project manager
Zkušenosti:
facility manager pro provoz a údržbu technologicky náročných budov,
navrhování a vývoj CAFM systémů pro facility management,
design a realizace webových aplikací.
Vzdělání:
Absolvent Fakulty stavební VŠB-TUO (městské inženýrství, facility management).

Štěpán Chvatík

IT specialista
Zkušenosti:
IT a technický specialista v IT společnostech,
navrhování a realizace webových aplikací a programování “na míru”,
ocenění 2017: vítěz celostátní matematické soutěže a Bobříka informatiky.
Vzdělání:
Student Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO (programování).
Po celém světě vzniká mnoho softwarů, které usnadňují práci komerčním společnostem. Na veřejný sektor se však v tomto směru trochu zapomíná. Jsme tu od toho, abychom to napravili.
tým urbido