Zásady ochrany soukromí

Smart urbido s.r.o. vytvořil mobilní aplikaci Urbido Facility jako bezplatnou aplikaci. Tuto aplikaci poskytuje společnost smart urbido s.r.o. bez nákladů a je určena k použití tak, jak je.

Tato stránka slouží k informování návštěvníků o našich zásadách shromažďování, používání a zveřejňování osobních údajů, pokud se někdo rozhodne použít naši aplikaci.

Pokud se rozhodnete používat naši aplikaci, souhlasíte se shromažďováním a používáním informací v souvislosti s těmito zásadami. Osobní údaje, které shromažďujeme, se používají k poskytování a vylepšování aplikace Urbido Facility. Vaše údaje nebudeme používat ani s nikým sdílet, s výjimkou případů popsaných v těchto zásadách ochrany osobních údajů.

Pojmy použité v těchto zásadách ochrany soukromí mají stejný význam jako v našich podmínkách, které jsou přístupné v aplikaci Urbido Faciliy, pokud není v těchto zásadách ochrany soukromí definováno jinak.

Shromažďování a používání informací

Pro lepší zážitek můžeme při používání naší aplikace vyžadovat, abyste nám poskytli určité osobní identifikační údaje, mimo jiné povolení fotoaparátu - používá se pro přístup k fotoaparátu nebo pro pořizování obrázků a videa ze zařízení. Informace si ponecháme a použijeme, jak je popsáno v těchto zásadách ochrany soukromí.

Aplikace využívá služeb třetích stran, které mohou shromažďovat informace použité k vaší identifikaci.
Odkazy na zásady ochrany soukromí poskytovatelů služeb třetích stran používaných aplikací:
Služby Google Play

Bezpečnost

Vážíme si vaší důvěry v poskytování vašich soukromých údajů, proto se snažíme používat veškeré přijatelné způsoby jejich ochrany. Pamatujte však, že žádný způsob přenosu přes internet nebo způsob elektronického ukládání není 100% bezpečný a nemůžeme zaručit jeho absolutní bezpečnost.

Změny těchto zásad ochrany soukromí

Naše zásady ochrany soukromí můžeme čas od času aktualizovat. Doporučujeme proto tuto stránku pravidelně kontrolovat, zda neobsahuje nějaké změny. O všech změnách vás budeme informovat zveřejněním nových zásad ochrany soukromí na této stránce.
Tyto zásady nabývají účinnnosti dnem 11.02.2021.