Urbido se neustále vyvíjí a zdokonaluje a rozhodně nemá v úmyslu s intenzivní a pokrokovou strategií skončit. Naopak, jste to právě vy, kdo nás táhne kupředu a díky vám a vaším podnětům máme stále co na práci. Díky vám děláme urbido lepší, jednoduší a přesně takové, jaké chcete a potřebujete. Několik novinek ze světa urbido a krátké komentáře k nim:

Číst dál: Novinky ze světa urbido

Pasport komunikací nebo pasport osvětlení je dnes již běžnou záležitostí v mnoha obcích. Resp. můžeme říci povinnou praxí. V jakém rozsahu a kvalitě je pasport zpracován, to je ovšem jiná otázka. Pokud stále takový pasport nemáte nebo si s ním nevíte rady, pomůžeme vám. Pasportizace obecního majetku je pro nás hračka. S pasportizací máme mnoho zkušeností. Rádi přijedeme k vám a vše za vás uděláme nebo vám poradíme. Pasportizovali jsme několik obcí, Parlament ČR, Českou poštu nebo areál VŠB - TU Ostrava.

Číst dál: Pasport obecního majetku zpracujeme za vás!

V současné době se setkáváme s velmi cennými informacemi. Jsou to zpětné vazby a reakce od vás, obcí, které hojně navštěvujeme, a kde urbido nasazujeme. Společně řešíme vaše problémy a vytváříme řešení, která vám mohou pomoci. Nemáme patent na rozum, ale na mnoho neduhů jsme lék již našli a nezastavujeme se před překážkami. Pokračujeme a snažíme se vzít si od vás co nejvíce.

 Děkujeme, že nám urbido pomáháte tvořit. Společně!

Číst dál: Jaké problémy řešíme

Dobrý den, vážení představitelé obcí a návštěvníci těchto stránek,

dovolte nám, abychom vás v krátkosti seznámili s vývojem naší webové aplikace určené pro všechny typy obcí a jejich efektivní samosprávu. Jak to vlastně začalo, probíhalo a především, co nás k tomu vedlo. Věřím, že s urbidem jste, nebo brzy budete spokojeni, a společnými silami budeme urbido nadále vylepšovat. Jde především o vás a usnadnění vašich každodenních činností.

Děkujeme.

Číst dál: Urbido: komplexní samospráva obcí