Aplikace pro odesílání SMS. Komunikujte s občany prostřednictvím chytré aplikace urbido, která nabízí také funkci pro odeslání SMS nebo Emailů vašim občanům. Upozorněte je včas na mimořádnou událost, krizovou situaci nebo akci konanou ve vaší obci.

Urbido je aplikací pro hromadné rozesílání SMS pro obce a města. Vytvořte si své skupiny obyvatel, kterým jednoduše a rychle odešlete zprávu. Jsme SMS brána pro obce. Vše jsme již vyřešili za Vás. Stačí jen napsat zprávu, vybrat skupinu a odeslat. Rozesílání SMS zpráv už bude vždy jednoduché, účelné a přehledné.

Urbido se neustále vyvíjí a zdokonaluje a rozhodně nemá v úmyslu s intenzivní a pokrokovou strategií skončit. Naopak, jste to právě vy, kdo nás táhne kupředu a díky vám a vaším podnětům máme stále co na práci. Díky vám děláme urbido lepší, jednoduší a přesně takové, jaké chcete a potřebujete. Několik novinek ze světa urbido a krátké komentáře k nim:

Pasport komunikací nebo pasport osvětlení je dnes již běžnou záležitostí v mnoha obcích. Resp. můžeme říci povinnou praxí. V jakém rozsahu a kvalitě je pasport zpracován, to je ovšem jiná otázka. Pokud stále takový pasport nemáte nebo si s ním nevíte rady, pomůžeme vám. Pasportizace obecního majetku je pro nás hračka. S pasportizací máme mnoho zkušeností. Rádi přijedeme k vám a vše za vás uděláme nebo vám poradíme. Pasportizovali jsme několik obcí, Parlament ČR, Českou poštu nebo areál VŠB - TU Ostrava.

V současné době se setkáváme s velmi cennými informacemi. Jsou to zpětné vazby a reakce od vás, obcí, které hojně navštěvujeme, a kde urbido nasazujeme. Společně řešíme vaše problémy a vytváříme řešení, která vám mohou pomoci. Nemáme patent na rozum, ale na mnoho neduhů jsme lék již našli a nezastavujeme se před překážkami. Pokračujeme a snažíme se vzít si od vás co nejvíce.

 Děkujeme, že nám urbido pomáháte tvořit. Společně!

Dobrý den, vážení představitelé obcí a návštěvníci těchto stránek,

dovolte nám, abychom vás v krátkosti seznámili s vývojem naší webové aplikace určené pro všechny typy obcí a jejich efektivní samosprávu. Jak to vlastně začalo, probíhalo a především, co nás k tomu vedlo. Věřím, že s urbidem jste, nebo brzy budete spokojeni, a společnými silami budeme urbido nadále vylepšovat. Jde především o vás a usnadnění vašich každodenních činností.

Děkujeme.