SMART CITY
pro vaši obec

Tvoříme obce budoucnosti.

Urbido pomáhá obcím stát se udržitelnými a prosperujícími: optimalizuje a digitalizuje provoz, zlepšuje komunikaci, pomáhá šetřit čas i peníze. S urbidem urychlíte inovace a příležitosti.

Pomůžeme i vám stát se digitální, prosperující a bezpečnou obcí.

Tvoříme koncepty Smart City!

Chytré řešení pro všechny obce

3D GIS MAPA

Propracovaná interaktivní 3D mapa se všemi funkcemi klasického GISu. Mapa je propojená se všemi daty v ostatních částech aplikace, takže se snadno dostanete k potřebné informaci. Ať jde o pasport budov, pozemku, činnost (revizi či blokové čištění) nebo online dokument. V mapě jsou všechny důležité vrstvy, možnosti vyhledávání nebo tisku. Vyzkoušejte novou generaci GIS systémů!

PASPORT / EVIDENCE MAJETKU

Přehled majetku obce s budovami a pozemky propojenými na katastr nemovitostí. K dispozici máte ale i další pasporty, např. komunikací, dopravního značení, zeleně nebo osvětlení. Ke každému pasportu máte podrobné informace a propojení s mapou. Ucelený a propracovaný přehled obecního majetku.

PROVOZ A ÚDRŽBA

Přehled všech revizí a kontrol, úklidů, údržby či jiných činností spojených se správou vaší obce nebo města. Vše rychle a snadno dohledatelné, s připojeným dokumentem (revizní zprávou) a kontaktem na příslušnou osobu či firmu. O činnosti víte všechny potřebné informace. Aplikace vám také sama zašle včas upozornění na blížící se termín činnosti. Nemusíte na ni myslet, urbido si ji pamatuje za vás.

HROMADNÉ SMS & EMAILY

Posílejte hromadné SMS & emaily svým občanům. Vytvářejte skupiny, filtrujte podle ulice či části obce nebo rychle pošlete SMS vybrané oblasti v mapě. S historií odeslaný zpráv a přehledem doručených či nedoručených. Pomůžeme vám také získat kontakty a propojit vás s vašimi občany. Naplníme databázi za vás.

SPRÁVA DOKUMENTŮ & EVIDENCE SMLUV

Všechny dokumenty pohromadě a v digitální podobě. U každého dokumentu máte navíc další důležité informace. Na základě filtrů a rychlého vyhledávání vždy najdete potřebný dokument rychle, snadno a odkudkoliv.
Evidence smluv vám zajistí přehled a pohlídá za vás důležité termíny. Navíc vždy přesně a ihned víte, o jakou smlouvu jde, jaké je plnění nebo termíny pro vypovězení či prodloužení smlouvy.

ENERGETICKÝ MANAGEMENT

Přehled energií budov, predikce spotřeby a dlouhodobá historie naměřených hodnot. Spravujte a pracujte s energiemi chytře a jednoduše. Jasné přehledy nebo napojení na chytré odečty.
Energetický management veřejného osvětlení, přehled a analýza spotřeby. Jednoduše zjistíte, kde můžete ušetřit nebo kolik vás stojí který typ osvětlení.

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT

Přehledný a velmi účelný modul pro správu projektů. Každý projekt generuje ve svém průběhu spoustu zapojených osob, úkolů, dokumentů nebo nákladů. O všem máte díky urbidu jasný přehled, sledujete plnění úkolů a průběh projektu. Vše chytře provázané s dalšími částmi aplikace nebo jako samostatný modul.

SPRÁVA HŘBITOVŮ

Přehledná správa hřbitovů provázaná s pasportem hrobových míst a GIS mapou. Součástí modulu jsou důležité informace o hrobových místech, fotografie a automatické hlídání tlecí doby. Každé hrobové místo má také informace o pochovaných osobách a nájemnících včetně provázanosti na nájemní smlouvy s hlídáním expirační doby a upozorněním.

PORTÁL OBČANA

Unikátní propojení chytrého města nebo obce s vašimi občany. Dejte občanům možnost dozvědět se důležité informace prostřednictvím Portálu občana. Občan zde má možnost zaplatit poplatky online nebo hlasovat v anketách, které v rámci vaší obce vytvoříte. Součástí Portálu občana je také možnost Hlášení závad, kde vás občané mohou upozornit na určitý problém v obci včetně zobrazení v mapě. Portál ušetří čas vám i vašim občanům.

Zaujalo vás naše řešení?

Klikněte na tlačítko, vyplňte, odešlete formulář a brzy vás budeme kontaktovat.

Poptávka