FACILITY MANAGEMENT
& BIM software

Chytré řešení pro
FM manažery a organizace.

Komplexní facility management system pro chytré organizace, které chtějí dělat FM procesy chytře. Jednoduchý, přesto komplexní systém, kde nejsou žádné funkce navíc. Neplaťte za robustní systémy, ze kterých reálně využijete polovinu funkcionalit.

Management chytře a jednoduše.

Pomáháme s digitalizací procesů!

Chytrý FM systém pro všechny organizace

3D MAPA AREÁLU

Propojení procesů FM s GIS 3D mapou areálu. V mapě lze promítnout jakékoliv podklady nutné pro správu areálu, jako například inženýrské sítě, komunikace, jednotlivá podlaží budov nebo samotné procesy - revize, kontroly, majetek a mnoho dalšího. Vše přehledně, jednoduše a na jednom místě.

BIM MODELY

3D modely budov s informacemi pro facility management. Umíme pracovat s IFC a nahrát vaše modely přímo do mapy. Informace provážeme s procesy FM, dokumenty a konkrétními činnostmi. Pracujete s BIM? My také! Komplexní přenos informací pro následné využití v procesech správy majetku.

PASPORTY MAJETKU

Přehled veškerého majetku a jeho technicko-ekonomického stavu. K dispozici máte všechny typy pasportů, např. komunikací, zeleně nebo personální. Ke každému pasportu máte podrobné informace a propojení s mapou. O majetku máte jasný přehled s navázanými procesy FM - revize a kontroly, úklidy, energetický management, sledování nákladů aj.

PROVOZ & ÚDRŽBA

Přehled všech revizí a kontrol, úklidů, údržby či jiných činností spojených se správou majetku a provozem budov. Vše rychle a snadno dohledatelné, s připojeným dokumentem (revizní zprávou) a kontaktem na příslušnou osobu či firmu. O činnosti víte všechny potřebné informace. Aplikace vám také sama zašle včas upozornění na blížící se termín činnosti. Nemusíte na ni myslet, urbido si ji pamatuje za vás.

SPRÁVA DOKUMENTŮ & EVIDENCE SMLUV

Všechny dokumenty pohromadě a v digitální podobě. U každého dokumentu máte navíc další důležité informace. Na základě filtrů a rychlého vyhledávání vždy najdete potřebný dokument rychle, snadno a odkudkoliv. Mějte pořádek v dokumentech a ušetříte si čas i starosti.
Evidence smluv vám zajistí přehled a pohlídá za vás důležité termíny. Navíc vždy přesně a ihned víte, o jakou smlouvu jde, jaké je plnění nebo termíny pro vypovězení či prodloužení smlouvy.

ENERGETICKÝ MANAGEMENT

Přehled energií budov, predikce spotřeby a dlouhodobá historie naměřených hodnot. Spravujte a pracujte s energiemi chytře a jednoduše. Jasné přehledy nebo napojení na chytré odečty.

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT

Přehledný a velmi účelný modul pro správu projektů. Každý projekt generuje ve svém průběhu spoustu zapojených osob, úkolů, dokumentů nebo nákladů. O všem máte díky urbidu jasný přehled, sledujete plnění úkolů a průběh projektu. Vše chytře provázané s dalšími částmi aplikace nebo jako samostatný modul.

Zaujalo vás naše řešení?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte, odešlete formulář
a brzy vás budeme kontaktovat.